O nas

Nazwa „Tso Moriri” pochodzi od  jeziora,  w obrębie płaskowyżu Changthang, w Indiach. Jezioro, zasilane wyłącznie wodą z topniejącego śniegu lodowca stanowi naturalne siedlisko, zagrożonego wyginięciem, żurawia czarnoszyjego. Unikatowy gatunek tego pięknego ptaka stanowi integralną część naszej marki.

 

Specjalizujemy się w produkcji ręcznie robionych kosmetyków z produktów w 100% pochodzenia naturalnego. Olej kokosowy, masło shea, masło z owocu mango, ekstrakt z bawełny, czerwonej herbaty, bambusa i amly to tylko mały fragment składników naszych organicznych kosmetyków.

 

W trosce o naturę, która jest dla nas źródłem nieustającej inspiracji, produkujemy kosmetyki bezpieczne dla skóry, nie zawierające parabenów, ani produktów ropopochodnych, używamy wyłącznie naturalnych barwników, takich jak: beta-karoten, chlorofil i karmel. 

 

Nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, a ich receptury zostały opracowane przez doświadczonych biotechnologów, następnie poddane surowej ocenie farmaceutów i dopiero wówczas skierowane do Klientów.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów popartą badaniami jakościowymi, testami bezpieczeństwa oraz wdrożoną certyfikacją systemu GMP, który pozwala na utrzymanie najwyższych standardów produkcji.

 

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty do pielęgnacji twarzy, pielęgnacji ciała, kąpieli, masażu, szmpony do włosów, seria produktów z Morza Martwego oraz z dodatkiem 24-karatowego złota.

 

Wyrusz z nami w bajkową podróż, w świat produktów Tso Moriri, i odkryj niezwykłe doznania, płynące z naturalnych kosmetyków, tworzonych z prawdziwą pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty harmonizowały z naturą i ciałem, a dzięki aromaterapeutycznemu działaniu olejków eterycznych, również z duszą.